Zeštíhlující krém na celulitidu 250g

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Zeštíhlující krém na celulitidu 250g

 

Zeštíhlující krém efektivně bojuje s nežádoucím tukem na břiše, stehnech, bocích a hýždích, odstraňuje výskyt celulitidy a spaluje nežádoucí tukové buňky. 

Krém může být použit i samostatně na  masáže problematických partií, jako jsou bříško, boky, stehna a paže. 

Jednou ze složek tohoto gelu je léčivý heřmánek, který hojivý účinek, příznivě působí na svalové křeče a jako krém na zmírnění bolesti. 

 

Popis:

Jak pomáhá snižovat celulitidu?
Intenzivně stimuluje spalování tukových buněk a redukuje viditelné známky celulitidy, jako je nerovnoměrná kůže s hrbolky na povrchu. Výsledkem je, že vaše pokožka je viditelně zlepšena, stává se hladší, pevnější, se zvýšenou pružností. Krém zvyšuje metabolismus buněk, zvyšuje produkci energie a zlepšuje mikrocirkulaci, která výrazně vyhlazuje, tvaruje tělo a minimalizuje výskyt celulitidy. Snižuje otoky a posiluje kapiláry. Krém má silný zahřívací účinek, který pomáhá odstraňovat tukové buňky z buněk. 
 
Použití: Aplikujte jednou denně na postižená místa a intenzivně masírujte 15 minut. použití po dobu 7-10 dnů. Pro udržení výsledků po intenzivní léčbě 7-10 dnů použijte 3 nebo 4 krát za měsíc.

SLOŽKY: AQUA, SESAME OIL, CINNAMOMUM, MATRICARIA CAMOMILLA EXTRACT, CAFFEINE, CITRUS MEDICA LIMONUM

Balení obsahuje: krém na celulitidu 250 g. Výrobce má delší dobu dodání, přibližně 50 dní !

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !