Silikonový čistící kartáč Ultrasonic na obličej Růže

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Silikonový čistící kartáč Ultrasonic na obličej

Skvělý pomocník pro dokonalou pleť - stačí používat 60 vteřin denně. Doporučujeme používat pravidelně, přístroj je přenosný, s dlouhotrvající dobíjecí bateriií, která vydrží až 1 měsíc při jediném nabití.

 

 Ideální pro všechny typy pleti, i pro jemnou a citlivou pokožku, včetně mastné pleťi či T zóny.

 Sonické pulsace přinášejí vysokofrekvenční vibrace, aby odkryly póry a účinně odstranily nečistoty, olej a zbytky make-upu.

 Lékařský silikon je 30x více hygienický než nylonové kartáče - žádné náhradní hlavy.

 100% vodotěsný design umožňuje snadné čištění a použití ve sprše nebo vaně.

 

Velikost :80*80*30mm

Model :SMS0016

Material:silikon

Dobíjení:USB 

Barva : růžová, červená

Vibrace:6000RPM

Certifikace:CE

 

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !