Sérum s 24 karátovým zlatem - zázračný elixír mládí !

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Sérum s 24 karátovým zlatem - zázračný elixír mládí !

 

Obsahuje zlaté nano částice a kyselinu hyaluronovou, má výrazný protivráskový efekt.Složení : 24K aktivní zlato, ženšenový extrakt, kolagen, jojobový olej, atd. 

Účinnost: Pro jemné obličejové vrásky, krční vrásky, vynikající revitalizační schopnost díky vysoké koncentraci účinných látek.

Podporuje  metabolismus pleti, zpomaluje stárnutí pleti, zvláčňuje a vitalizuje jemné linie a kontury obličeje. 


Použití: aplikujte pár kapek na vyčištěnou pleť, pokud chcete dosáhnout výrozného efektu, používejte ráno a večer. Můžete použít jako podkladový krém pod make-up.

 

Obsah 30 ml

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !
M***y

Anonym

ok

H***z

It is a little sticky and delay to be absorbed, can't overemphasize, but leaves the skin soft, like

D***T

************************************************************* thank you

Anonym

Very thick viscous consistency! Super moisturizing, seems to me better use at night! Cool inexpensive packaging, feeling, in the hands of serum deluxe class! Adore биоакву, tried almost all serum, think this is not nearly as good! Will order more! The Seller is done, send fast!

M***k

As in the description

L***s

Very fast and quality nice at a great price

M***a

T***o