Profesionální 3D elektrický masážní roller na tělo - hubnutí a celulitida

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Profesionální 3D elektrický masážní roller na tělo - hubnutí a celulitida

 

Při pravidelném používání přístroj výrazně redukuje celulitidu a povadlou pokožku. Doporučujeme používat denně, nemusíte navštěvovat estetická centra nebo na lymfatické masáže. Jednoduše používáte tento masážní roller.

Díky kompaktní velikosti si přístroj jednoduše zabalíte do každého zavazadla či kabelky.

Super výsledek při hubnutí, efektivní na úbytek tukové tkáně.

V případě zkrácených, namožených nebo bolestivých svalů velice efektivně namasíruje a rozvolní svaly. Relaxační vliv nastupuje již během masáže.


Barva : bílá káva
Velikost : 14*9*3.5cm
Model: MA-020
Input: 110-240V/50-60Hz
Output: DC 12V 1000mA
Rated power: 4.5-9W

Balíček obsahuje:
1 x 3D elektrický roller
1 x kolečka
1 x AC adapter(EU zástrčka)

1 x manual

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !