Podtlakový vakuový masážní přístroj na celulitidu

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Podtlakový vakuový masážní přístroj na celulitidu


Přenosný a snadno ovladatelný přístroj, který Vám splní sen o pružné, mladé a pevné pokožce bez projevů celulitidy. Skvěle tonizuje a prokrvuje pokožku, zmírňuje napětí a svalový tonus.

Ideální pro ruce, břicho, záda, boky, hýždě, nohy. 
Vyměnitelné podtlakové kloboučky s válečky. Při pravidelném používání budete mít jasně konturovanou pokožku, zářivou a vyhlazenou. Nemá žádné vedlejší účinky, na rozdíl od estetických zákroků.


Specifikace: 
AC adaptér: EU nebo US zástrčka, prosím vyberte si při objednávání
Vstup: 100-240V AC, 50/60 Hz 
Výstup: 5v, 500mA 
Barva: bílá & šedá 

Balení Obsahuje:
1 X MD Ergo zařízení 
1 X Cup Ergo Dual Roller 
1 X Cup Ergo Single Roller 
1 X AC adaptér (EU Plug) 
1 x MD základní nabíječka    

 

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !