Pleťové kapsle s čistým kolagenem a vitamínem E 90 ks/lahvička

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Pleťové kapsle s čistým kolagenem a vitamínem E 90 ks/lahvička.

Účinné luxusní kapsle můžete používat 2x denně, ráno a večer. Díky vysoké koncentraci 100% kolagenu a přídatných látek působí na vrásky, zpomaluje stárnutí, chrání kožní buňky před volnými radikály, skvěle regeneruje pokožku, snižuje výskyt jemných čar a vrásek.

V balení se nachází 90 kapslí, vhodné jako dárek pro maminku, babičku nebo kamarádku.

Balení podle barvy :
Růžová: hydratační
Zelená: léčba akné
Žlutá: bělení
Zlatá: odstranění vrásek
Světle žlutá: Anti-aging
Červená : pro péči o oční okolí  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !
K***n

A***m

super quality. super fast

S***n

S***a

N***z

A***a

J***v

Very good capsule, not understand that why, but then-All OK

J***o