Mini elektrický čistící kartáč na obličej - silikonový, ultrazvukový přístroj

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží
Vyber variantu

Mini elektrický čistící kartáč na obličej - silikonový, ultrazvukový, vodotěsný přístroj

Perfektně čistí jemně a hluboce pokožku, účinně odstraňuje nečistoty z kůže, zlepšuje texturu pokožky.
Silikonový kartáč s jemnou strukturou odstraňuje suché mrtvé buňky, takže vaše pokožka je  měkká, hydratovaná, hladká a pružná.

Specifikace:
1. Hlavní materiál: silikon + ABS
2. Jmenovité napětí: DC 5V
3. Jmenovitý výkon: 0,5 W
4. Specifikace baterie: DC 3.7V / 180mA
5. Doba nabíjení: 1-2 h
6. Doba servisu: 2-3 h
7. Rychlost otáčení motoru: 7000 ot / min
8. Pracovní převodovky: 15 rychlostních stupňů
9. Vodotěsnost: IPX5

Tipy:
Začněte nosoretní rýhou, pokračujte kolem nosu a pak pokračujte na  čelo a tváře.

Nedoporučujeme používat tento přípravek na otevřené řezy, vyrážky, kožní onemocnění, citlivou pokožku, pokožku spálenou sluncem. Buďte opatrní při používání kolem očí. Pokud zjistíte nějaké potíže, prosím, přestanete používat tento produkt.

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !
N***a

Thank You like in description)))

O***o

A***i

A***i

Goooood

V***j

Very-very fast delivery. 11 days from order to receiving product. Super fast. Strongly recommend to buy here. About product - hermetic and very good foam appears during using with masks etc..., My girlfriend likes this, so i'm glad.

Anonym

Good packaging, the product arrived without bumps, equal to the description. Its operation I will add in other comments, until now it works well.

M***n

Very good , my daughter loved it