Fantastický krém - hlemýždí sérum a hamamelis

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Fantastický krém - hlemýždí sérum a hamamelis absolutně likvidují příznaky stárnutí pleti, regenerují a léčí problematickou a citlivou pleť. Díky inovativní technologii je krém bohatý na rostlinné výtažky, kolagen a hlemýždí sérum. Doporučujeme používat denně, ráno i večer. Jde o absolutní hit v estetické medicíně!

1 balení obsahuje 40 ml.

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !
Anonym

S***a

Přišlo v termínu, krabička byla trochu pomačkaná, ale nevadilo mi to, je to pro mě.

E***r

All is super, will try in!

K***v

This time it's fast, thank you!

M***s

G***a

Excellent cream

K***s

A***a