Černé bambusové uhlí na bělení zubů

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží

Černé bambusové uhlí na bělení zubů, přírodní složení

 

Skvělý pomocník na bělení zubů v domácím prostředí. Je určen pro všechny druhy exogenního zbarvení, jako jsou pigmentové skvrny od cigaret, čaje, kávy, koly, či barevných potravinách. Také bělí žluté zuby díky špatné hygieně a černé zuby.

Černé bambusové uhlí má silnou absorpční kapacitu.
 
Používejte pomocí zubního  kartáčku - namočte v prášku a  čištěte zuby po dobu 3-5 minut, poté vypláchněte ústní vodou.
 
Skladování produktu a trvanlivost: skladovatelnost po dobu dvou let, skladování v suchu a chladu.

Hmotnost 30 g

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !
H***z

Looks nicely, on nails weeks will my results

S***e

V***k

I***e

L***o

K***a

G***a

A***a

A***a