BIOAQUA pomerančová oční maska s vitamínem C

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele

BIOAQUA pomerančová oční maska s vitamínem C

Skvělá hydratační oční maska na odstranění jemných vrásek v okolí očí a otoků očí. Efektivně odstraňuje otoky očí, "pytle pod očima" a tmavé kruhy. Zjemňuje pokožku a zlepšuje elasticitu. Obsahuje nejen pomerančový extrakt, vitamín C, ale také extrakt ze zeleného čaje.

Masku v podobě polštářku naneste na čistou pleť v okolí očí, jemně vmasírujte a odpočívejte. Po 10 až 15 minutách opět jemně vmasírujte.

Doba použitelnosti : 3 roky

Určeno pro všechny typy pleti.

Obsah : 80g, 36 polštářků v 1 balení

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 15 až 35 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !