40 ks léčivých náplastí proti bolesti - záda, nohy, krční páteř

Doprava zdarma
Skladem u dodavatele - zprostředkování zboží
Vyber variantu

40 ks léčivých náplastí proti bolesti - záda, nohy, krční páteř

Skvěle působí na bolestivá místa na těle. Jednoduše přiložte náplast na postižené místo a nechte působit. Viditelně posiluje organizmus, je vhodný jak na kloubové bolesti, tak bolesti měkkých tkání.

Aplikujte každý den až do odeznění bolesti. Není určeno pro těhotné a kojící ženy.

 
Velikost : 7cm x 10cm
 
Uchovávejte v chladu a suchu a dobře utěsněte.
Doba použitelnosti 2 roky

 

  • Poskytujeme záruku 2 roky a 60 dní na vrácení peněz. Díky tomu, že dodáváme výrobky přímo od výrobců, můžeme poskytovat velice nízkou cenu. Odpadají drahé náklady na skladování, dopravu a zisky distributorů, zprostředkovatelů, obchodů a obchodníků.
  • Výrobek je pro vás připravený na skladě přímo u výrobce. Produkty vám doručíme zdarma přímo od výrobce za 20 až 55 pracovních dní. Občas se může stát, že se Vaše objednávka zpozdí z logistických důvodů - neřízeň počasí, svátky apod.. U každé objednávky garantujeme tzv. "sledovací číslo" zásilky a jsme schopni zjistit, kde se Vaše zásilka pohybuje.Produkty pro vás zajistíme za nejlepší ceny. 
  • Za bezproblémové doručení objednávky ručíme vrácením peněz v plné výši, nákupem na Dokonalápéče.cz nikdy nic neriskujete.
  • Máme více než stovky pozitivních hodnocení. Staňte se naším spokojeným zákazníkem i vy !
N***a

Five upakovochek 8 patches each, they are sealed, still do not open. Everything looks very neat and clean. When try patches in the unsubscribe, Mom was just going to the hand stick. Delivery: payment 12 Jul, sent 20 Jul 2 Aug have received in the mail. 8 days they could send, and even after 12 days already appeared! Super-fast shipping!))) Very happy; if patches like, will certainly more from this seller book goods! THANK YOU!)

L***a

Anonym

Excellent patches, warming, relieve pain, order more than once. Recommend the seller send fast.

P***z

H***v

M***r

V***v

Good adhesive. Valid until March 2020. We help. Shipping to Moscow 15 days. Great seller!! Thank you my Chinese friend.